[ZAPOWIEDŹ] Gościem "W rytmie życia" dziś po godz. 17.00 abp Zbigniew Zieliński

Papież Franciszek 19 marca mianował bpa koszalińsko-kołobrzeskiego Zbigniewa Zielińskiego arcybiskupem metropolitą poznańskim. Jak ks. abp podsumowuje swoją posługę w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej?
Papież Franciszek 19 marca mianował biskupa koszalińsko-kołobrzeskiego Zbigniewa Zielińskiego arcybiskupem metropolitą poznańskim. Ingres do poznańskiej katedry odbędzie się 1 maja. Jak ks. abp podsumowuje swoją posługę w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej? Co dalej z Domem Miłosierdzia Bożego w Koszalinie? Jak ks. abp zapatruje się na likwidację funduszu kościelnego? Odpowiedzi na te inne pytania w tym programie.
Gościem programu "W rytmie życia" dziś po godz. 17.00 będzie abp Zbigniew Zieliński, administrator diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.
Alicja Górska, zapraszam na tę rozmowę.