Zawody ,,Jazda rowerem po desce na wodzie” odbedą się w Kołobrzegu. Ruszyły zapisy!

Jak co roku uczestnicy będą mieli do przejechania dwudziestojednometrowy odcinek deski o szerokości trzydziestu centymetrów.
26 sierpnia po raz 24 w Kołobrzegu odbędą się zawody ,,Jazda rowerem po desce na wodzie”. Ruszyły zapisy. Jak co roku uczestnicy będą mieli do przejechania dwudziestojednometrowy odcinek deski o szerokości trzydziestu centymetrów. Ostatnie trzy metry są o szerokości szesnastu centymetrów. Trasa ułożona jest na dętkach pływających po wodzie.
"Ta jedyna w Polsce dyscyplina ma swoich wiernych kibiców. Wciąż przybywają nowi wielbiciele tej jedynej w swoim rodzaju dyscypliny. Każdy chętny przy odrobinie umiejętności i szczęścia może pokonać zadany dystans. Śmiałków nie brakuje, a w ubiegłym roku na pięćdziesięciu startujących, aż trzech przejechało pełną odległość. Jak będzie w tym roku? Tego jeszcze nikt nie wie. Jedno jest pewne - zwycięzcą zostaje osoba, która przejedzie najdłuższą odległość. Wszyscy sprawiedliwie lądują w wodzie"- zapewniają organizatorzy.
Każdy kto chce wziąć udział w zawodach powinien zgłosić swój akces pod adres: u.czachorowska@um.kolobrzeg.pl (tel. 94 35 51 532) podając imię, nazwisko, datę urodzenia telefon kontaktowy i krótką informację o sobie. Warunkiem jest ukończone osiemnaście lat i umiejętność jazdy na rowerze.
"Jazda rowerem po desce na wodzie" rozpocznie się 26 sierpnia o godzinie 11.00 w Marinie Solnej przy ulicy Warzelniczej.
Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Radio Plus Koszalin.